İmplant

Diş İmplantları Nedir?

Diş implantları, sabit, yedek dişler için kalıcı bir temel sağlayan suni diş kökenlidir. Protezlere, köprülere ve taçlara kıyasla diş implantları, diş eksikliği, dişlerde başarısızlık veya kronik diş problemleri yaşayan insanlar için popüler ve etkili uzun soluklu bir çözümdür. Doğal dişler gibi uyuyor, hissettiriyor ve işlev gördükleri için, diş implantları hızla diş değişiminde yeni bir standart haline geliyor.
Diş implantlarını tamamen rahat ve güvenli hissettiren nedir? Cadde Dental doktorları zamanla, aslında çenenin canlı kemik hücrelerine yapışan bir tıbbi dereceli titanyum implant fikstürü kullanıyorlar. Bu birlik, yeni dişleriniz için güçlü ve dayanıklı bir çapa oluşturur; bu, kayma veya diğer hareketlerin bazen protezlerde gerçekleşebilir anlamını taşımaktadır. Ayrıca, diş implantlarıyla yemede sorun yaşanmaz, bunları düzenli olarak onarmaya gerek yoktur ve özgürce ve açık bir şekilde gülümseyerek endişe etmeyin.
Diş implantlarının tipik olarak üç parçası vardır:
1) İmplant: Yeni dişleriniz için bir kök olarak hizmet eden bir vidadır. Çenenizi kalıcı olarak ekleyen de budur.
2) Abutment: Kalıcıdır, ancak bir diş veya diş setini tutan ve tutan doktorunuz tarafından çıkarılabilir.
3) Taç (veya protez dişi): Gördüğünüz dişin parçasıdır. Dayanıklılık ve iyi görünüm için genellikle zirkonyum veya porselen yapılır.
Diş implantlarını tek bir diş, birden fazla diş veya tam bir üst ve / veya alt diş seti yerine kullanabilirsiniz. Tam bir kemer geri yüklemeniz gerekiyorsa, dörtlü tedavinin tamamı için mükemmel bir aday olabilir. Cerrahlarımız dört implant yerleştirip prosedüre adını veren (tam olarak dört implant olan) dişlerin tam bir kemerini tutturacaklardır.
Diş implantlarının diş değiştirme için tercih edilen tercihi olduğu gibi, Cadde Dental yaklaşımı diş implant tedavisinde tercih edilen model haline geldi. Uzman ekibimiz, hastalarımız için uygun bir şekilde güzel gülümsemeler üretmek için, tam donanımlı, yerinde bir laboratuara sahip olarak, tek bir çatı altında çalışır.